OSTATNIA SZANSA

2021-07-07

To już ostatni moment, aby zdobyć dotację w unijnych konkursach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Do wzięcia jest łącznie ponad 3 mln zł. Nabory wystartują pod koniec lipca. 

Chcesz poznać szczegóły, napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

WSPIERAMY MŁODYCH SPORTOWCÓW

2020-06-23

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać młodych i zdolnych sportowców z ZLKL Zielona Góra. Młodzież trenuje pod okiem Mirosława Krzyżanowskiego oraz Marcina Pawelca.

Życzmy samych sukcesów! 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

2021-06-07

Posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami finansowanymi w EFS? A przy tym marzy ci się praca w rozwijającej się firmie?
Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wyślij swoje cv. Może czekamy właśnie na ciebie!

Dzień Pracownika Samorządowego

2021-05-27

Z okazji dzisiejszego święta składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim Pracownikom Samorządowym, Dziękujemy Państwu za sumienne i profesjonalne wykonywanie obowiązków, Waszą życzliwość wobec petentów oraz serce, które wkładacie w działania na rzecz lokalnej społeczności szczególnie teraz w tak trudnym okresie pandemii. Życzymy sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

PROGRAM "STOP SMOG" DLA GMIN I ICH MIESZKAŃCÓW

 2021-04-12

Ruszył nabór wniosków w dla gmin, związków międzygminnych, powiatów oraz związków metropolitalnych o zawarcie porozumienia na współfinansowanie przedsięwzięć niskoemisyjnych ze środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów w ramach programu „Stop Smog”. 
Zapraszamy do kontaktu.