Kolejne szkolenie zakończone z sukcesem z firmą BERG!

2018-06-25

W dniach 11.06.2018 r. do 12.06.2018 r. firma Biuro Ekspertyz i Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. realizowała na zlecenie firmy Ośrodek Badawczo Rozwojowy NEMO Sp. z o.o. 16 godzinne szkolenie „Zamówienia publiczne- wybrane aspekty prawne dla uczestniczących w postępowaniach”.

Na szkoleniu poruszano m.in. takie tematy jak: przepisy regulujące udzielanie zamówień publicznych w Polsce; newralgiczne obszary w sporach przed KIO: OPZ, warunki udziału w postępowaniu, kryteria oceny ofert.

Zgłoś się do Nas. Realizujemy szkolenia na indywidualne zamówienia.

Kontakt w sprawie szkoleń: tel. 511 458 110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

ŚCIEŻKI ROWEROWE, OŚWIETLENIE - KOLEJNE PROJEKTY POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANE

2018-05-11

Kolejne nasze projekty pozytywnie zweryfikowano pod względem warunków formalnych. To wnioski złożone w ramach konkursu Nr RPLB.03.03.01-IZ.00-08-K01/18 Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej 3 Gospodarka niskoemisyjna, Działania 3.3 Ograniczenie niskiej emisji w miastach.

Projekty firmy BERG dotyczą budowy ścieżki rowerowej na trasie Szczaniec – Świebodzin oraz modernizacji oświetlenia ulicznego w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

CO TO LUBUSKIE BONY SZKOLENIOWE? TEGO I INNYCH WAŻNYCH INFORMACJI DOWIECIE SIĘ Z NASZEGO NEWSLETTERA

2018-05-08

By rozwijać firmę trzeba inwestować, przede wszystkim w ludzi ją tworzących. Dobrzy przedsiębiorcy kierują się tą zasadą od lat. Ale, czy wiecie, że w tym aspekcie rozwoju firmy mogą pomóc Wam Lubuskie Bony Szkoleniowe? Zaglądnijcie do naszego newslettera, a oprócz odpowiedzi na to pytanie, znajdziecie jeszcze wiele innych ważnych informacji.

NEWSLETTER FIRMY BERG - MAJ 2018 - pobierz PDF