Zakres usług

 

   Pozyskiwanie dotacji unijnych - zdiagnozujemy i zakwalifikujemy Twój pomysł do konkretnego programu oraz poinformujemy o warunkach ubiegania się o wsparcie, przygotujemy dokumentację aplikacyjną opracowaną przez zespół doświadczonych ekspertów.

 

   Zarządzanie projektami unijnymi – przeprowadzimy Twój projekt przez cały proces dotacyjny,ze szczególną starannością zadbamy o przestrzeganie ram czasowych harmonogramu projektu, jak również realizację jego zakresu rzeczowego, przygotujemy wniosek o płatność, zadbamy o właściwą dokumentację procesu ofertowania i zamówień publicznych oraz przestrzeganie zasad promocji, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

 

   Promocja inwestycji -  zajmiemy się kompleksową promocją Twojej inwestycji zrealizowanej z funduszy UE.

 

   Doradztwo strategiczne – (strategie eksportowe, rozwojowe, programy rewitalizacji, programy rozwoju, plany gospodarki niskoemisyjnej)  - planowanie strategiczne daje możliwość oceny tego, gdzie jest się w swoich działaniach, a gdzie powinno się być. Wiedza ta niezwykle pomaga w rozwoju każdego podmiotu gospodarczego, opracujemy dokumenty strategicznedla Ciebie stając się częścią tego procesu.

 

  

Szkolenia - zorganizujemy dla Ciebie i Twojej firmy szkolenia skrojone na miarę zgodnie z potrzebami. Realizujemy szkolenia m.in. z zakresu biznesu i przedsiębiorczości, zamówień publicznych, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. W naszej ofercie można znaleźć również szkolenia m.in. dotyczące tematyki źródeł i metod finansowania projektów innowacyjnych oraz zarządzania procesami i projektami innowacyjnymi i innej.

Nasza firma jest:

  • instytucją rynku pracy wpisaną do Rejestru Instytucji szkoleniowych (RIS) pod nr ewidencyjnym: 2.08/00106/2017 prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze,
  • podmiotem  wpisanym do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod nr ewidencyjnym: 17668 prowadzonego przez marszałka województwa lubuskiego,
  • zarejestrowana w bazie podmiotów świadczących usługi rozwojowe Baza Usług Rozwojowych (BUR) – ogólnopolskiej, internetowej bazie ofert usług rozwojowych szkoleniowych i doradczych, administrowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na zlecenie Ministra Gospodarki.

Zgłoś się do Nas. Realizujemy szkolenia na indywidualne zamówienia.

Kontakt w sprawie szkoleń: tel. 511 458 110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.